Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


O nás
O nás

Vítejte v obchůdku Amazónico design s ručně vyráběnými šperky z drahých kamenů a amazonských semen.

 

Mé jméno je Petra a společně s dcerou Monikou tvoříme pod značkou Amazónico design originální šperky s drahými kameny a dalšími přírodninami (amazonskými ořechy, exotickými dřevinami).

Máme rády slunce, teplo, barvy, Jižní Ameriku a její přírodní bohatství, které je inspirací a zdrojem pro naši tvorbu.

Používáme různé kreativní techniky a přírodní materiály. Navlékáme, uzlujeme, drháme, ketlujeme, drátkujeme, plstíme, šijeme, navrhujeme…..

Při tvorbě citlivě kombinujeme nejrůznější dary přírody – minerály nejrůznějších barev, amazonská semena, plody palem – čímž spojujeme jejich specifické energie do podoby šperků s vysokou vibrační a tedy harmonizační hodnotou.

Šperky někdy doplňujeme i o kvalitní skleněné korálky, kovové korálky a komponenty, které si pečlivě vybíráme.

V našem eshopu tedy můžete vybírat z naší vlastní tvorby.

Každý vystavený šperk je:

  • originál, jelikož tvoříme podle vlastních nápadů a návrhů;
  • jedinečný, protože druhý identický šperk již nelze vytvořit, což je dáno především tím, že se jedná o přírodní materiály → každý výrobek je vždy jediný na skladě

Pokud si budete chtít prohlédnout šperky osobně a vyzkoušet si je, zavolejte nám či napište a sdělíme vám, kde nás můžete navštívit.