Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


O nás
O nás

Vítejte v obchůdku Amazónico design s ručně vyráběnými šperky z drahých kamenů a amazonských semen.

 

Mé jméno je Petra a společně s dcerou Monikou tvoříme pod značkou Amazónico design originální autorské šperky s drahými kameny a amazonskými semeny.

Máme rády slunce, teplo, barvy, Jižní Ameriku a její přírodní bohatství, které je inspirací a zdrojem pro naši tvorbu.

Používáme různé kreativní techniky a přírodní materiály. Navlékáme, uzlujeme, drháme, ketlujeme, drátkujeme, plstíme, šijeme, navrhujeme…..

Při tvorbě citlivě kombinujeme nejrůznější dary přírody – minerály nejrůznějších barev, amazonská semena, plody palem – čímž spojujeme jejich specifické energie do podoby šperků s vysokou vibrační a tedy harmonizační hodnotou.

Šperky doplňujeme i o kvalitní skleněné korálky, kovové korálky a komponenty, které si pečlivě vybíráme.

V našem eshopu tedy můžete vybírat z naší vlastní tvorby.

Každý vystavený šperk je:

  • originál, jelikož tvoříme podle vlastních nápadů a návrhů;
  • jedinečný, protože druhý identický šperk již nelze vytvořit, což je dáno především tím, že se jedná o přírodní materiály → každý výrobek je vždy jediný na skladě

Výrobky nabízíme nejen na eshopu, ale i na výstavách a ezoterických festivalech, kde jste nás již možná potkali. O místech, kde nás můžete vidět, vás průběžně informujeme na BLOGU. Šperky si tak můžete prohlédnout osobně a rovněž je i vyzkoušet.